JetAudio HD Music Player Plus 9.7.3 [.APK][Android]

JetAudio HD Music Player Plus 9.7.3 [.APK][Android]

Odtwarzacz muzyczny o wysokiej rozdzielczości dla telefonów z systemem Android. jetAudio HD Music Player Plus jest jednym z najpotężniejszych odtwarzaczy muzycznych aktualnie przeglądanych na stronach takich jak CNET. Nie tylko może obsłużyć większość typów plików, ale zaawansowana platforma do edycji i korekty zapewnia użytkownikowi szereg opcji, gdy trzeba wprowadzić korekty.

Podstawowe funkcje i akcesoria
Jedną z korzyści związanych z jetAudio HD Music Player Plus jest to, że wszystkie niezbędne elementy sterowania użytkownika są scentralizowane. Są niezwykle precyzyjne; w tym opcje takie jak 20-pasmowy equalizer graficzny, możliwość wyświetlania tekstu, sterowanie prędkością odtwarzania, przesuwnik pitch i odtwarzanie MIDI. Możliwe jest także pobranie różnych wtyczek efektów dźwiękowych. Trzeba je jednak kupić za pośrednictwem powiadomień w aplikacji. Efekty te obejmują pogłos, wzmocniony bas i echo. Wszystkie skórki można dostosować do potrzeb wizualnych użytkownika.

Dodatkowe specyfikacje
jetAudio HD Music Player Plus jest w stanie obsłużyć niemal wszystkie najpopularniejsze typy plików audio, które obecnie istnieją. Należą do nich MP3, FLAC, OGG, WMA, OPUS i inne. Odtwarzanie można regulować w oparciu o tytuł, gatunek lub wykonawcę. Oferuje nawet wyłącznik czasowy, który można regulować do 24 godzin z wyprzedzeniem.

Platforma: Android 4.0 +

OPiS UPLOADU


DOWNLOAD


HASLO

Artykuł edytowany przez: first person - Wczoraj, 21:31
Powód: nowa wersja

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.

Wyszukaj w Google

strzałka do góry